Lielā talka 2022

Lielā Talka arī pie mums!
Nedēļas garumā Priekules vidusskolas visas klases sadarbībā ar ar savām audzinātām veica darbiņus apkārtnes sakopšanai un tīrīšanai. 1.-8. klasū audzēkņi uzkopa un  darbojās skolas pieguļošajā teritorijā- tika grābtas vecās lapas, vākti zari un atkritumi. Savukārt 9.-12.klašu jaunieši un pedagogi talkoja Priekules Valta birzs disku golfa trasē, sakārtojot vidi brīvdabas spēlei.
Paldies visiem talkotājiem!

Glītrakstīšanas olimpiāde Priekules vidusskolā

278875042 1176828513072977 4607635734490399986 n

Pēc 3 gadu pārtraukuma skolā organizējag l ī t r a k s t ī š a n a s olimpiādi 1.-4.klasēm.
Sveicam uzvarētājus!
Liels paldies skolēniem par izrādīto interesi!
Sirsnīgs paldies enerģiskajām skolotājām Rutai Bružikai un Agnesei Razmai par intereses radīšanu, organizēšanu, par vērtību stiprināšanu!
1.klase
Nellija Berķe 1.vieta
Katrīna Rubeze 2.vieta
Marko Butorins 3.vieta
2.klase
Eimija Džeriņa 1.vieta
Annija Berķe 2.vieta
Nikola Kalveniece 3.vieta
3.a klase
Evelīna Kāle 1.vieta
Elīna Beronte 2.vieta
Nellija Tiesnese 3.vieta
3.b klase
Normunds Bumbulis 1.vieta
Jānis Sermulis 2.vieta
Monta Butkus 3.vieta
4.klase
Elīna Pole 1.vieta
Airisa Bauže 2.vieta
Nellija Siksna 3.vieta

Deju Ritmi 2022

deju3 deju1

 

Deju Ritmi 2022,
23.aprīlī, kopumā pulcējot  aptuveni 400 dejotāji no Saldus, Ventspils, Kuldīgas, Grobiņas un Liepājas, norisinājās deju konkurss/festivāls "Deju ritmi 2022." Dejotāji galvenokārt pārstāvēja privātas deju studijas, bet bija arī bērnu/jauniešu centri, kā arī interešu izglītības dejotāji- mēs. Pieredze neatsverama, spilgti iespaidi, jaunas motivācijas un brīnišķīga sestdiena. Abas Priekules vidusskolas deju grupas- 4.-5. klašu un 6.-8. klašu - ieguva 3.vietas. Īpašs prieks ir par children vecuma dejotājām, savukārt, kas attiecas uz junior small grupu dejotājiem- bija  konkurence un adrenalīns.  Meitenēm ir gandarījums un nopietna pieredze. Īpašs paldies Agnesei Šteinai par grimmu, frizūrām un atbalstu! Paldies Priekules vidusskola par iespēju startēt šajās sacensībās!
Rita Ceriņa

Olimpiskā diena Priekules vidusskolā 2022.

olimlogo

22.aprīļa diena aizritējusi Priekules vidusskolā kustības un enerģijas zīmē, kas atnesis jaunus piedzīvojumus un adrenalīna sajūtas par līdzi jušanu saviem komandas biedriem. Tā, nudien, kādu labu laiku nav bijis! Pateicīgi arī bija laika apstākļi- saule un siltums mūs lutināja. Neizmērojams paldies Vecāku padomei - Egija Gūža un Diāna Ļaudupa- par stafetēm un interesantajiem uzdevumiem hallē. Sadarbība ar vecākiem mums ir ļoti svarīga, tikai kopā rodas jaunas idejas un arī varēšana. Lielu un kārtīgu paldies jāsaka arī 12. klasei, sevišķi runātājai un vadītājai - Jana Matulei, kā arī audzinātājai Airitai Ešenvaldei. Zālē visas dienas garumā norisinājās erudīcijas pasākums pa klašu grupām. Minūti pēc minūtes gaiss kļuva saspringtāks- domāt arī nozīmē kustību! Un tikpat vētrains paldies un aplausi mūsu skolas 11. klasei un audzinātājai Intai Andersonei. Pirmās saules apspīdēti viņi varonīgi tiesāja sarežģītu posmu šajā dienā - bumbu spēles. Diena noslēdzās ar spraigu tautas bumbas spēli starp 9.b un 7. klasi, kas noslēdzas ar 7. klases uzvaru. Paldies visiem sportotājiem! Par skaistiem mirkļiem un, atceramies, kustība vienmēr vairo enerģiju!

Fotogaleriju skatīt šeit>>>

Rita Ceriņa
Priekules vidusskola

"Ezītis lielpilsētā" - koncertzālē "Lielais Dzintras"

13. aprīlī 3.-4 klašu audzēkņi  devās uz Liepāju koncertzāli "Lielais Dzintars", lai vērotu koncertuzvedumu "Ezītis miglā", pateicoties programmai "Latvijas skolas soma."

Muzikālais uzvedums “Ezītis lielpilsētā” turpina mazos klausītājus iepazīstināt ar pazīstamās animācijas filmiņas “Ezītis miglā” galvenajiem tēliem – Ezīti un Lācēnu.Sirsnīgo stāstu par Ezīša piedzīvojumiem izstāstīja atraktīvie aktieri Laila Kirmuška un Edgars Lipors, taču plūstošās miglas un kaiju lidojuma kustības izdejoja horeogrāfe un dejotāja Lilija Lipora. Savukārt mirdzošās balss īpašniece Ieva Parša, pianists Aldis Liepiņš un rokgrupas “The Sudden Lights” solists, klarnetists Andrejs Reinis Zitmanis bērnus iepazīstināja ar spilgtāko amerikāņu komponistu un populārās mūzikas skaņdarbiem, kas nākuši no rotaļīgā džeza un rokmūzikas pasaules.
Paldies audzinātājām, paldies programma "Latvijas skolas soma."

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker