Priekules vidusskolas interešu izglītības nodarbību grafiks 2020./2021. m. g.

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

 

 

 

Interešu izglītības nodarbību grafiks 2020./2021.m.g.

 

Nodarbības nosaukums/stundas

Vadītājs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Vokālais ansamblis 10.-12.kl

A. Hanzovska

   

08:00-08:40

16:00-18:20

   

Ansamblis 6.-9.kl.

A. Šintlere

       

16:00-18:00

Koris 2.-5.kl.

R. Bružika

08:00-08:40

08:00-08:40

     

Folklora 3.-6.kl.

R. Oknere

 

14:00-15:20

14:00-15:20

   

Debašu klubs 9.-12.kl.

Z. Strelēviča

   

16:00-17:20

08:00-08:40

 

Skolas avīze SOLUTIONS 9.-12. kl.

Z. Strelēviča

 

08:00-08:40

08:00-08:40

17:00-17:40 (attālināti)

 

1.kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

12:30-13:10

       

2. – 3.kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

   

08:00-08:40

   

4.-5. kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

15:00-15:40

 

14:10-14:50

   

6.-8. kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

   

16:00-17:20

   

Vidusskolas tautisko deju kolektīvs

L. Sokolovska

16:00-18:40

16:00-18:00

     

Floristika

G.Remese

15:00-16:20

       

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola

A. Rukute

   

08:00-08:40

 

08:00-08:40

Mājturība un tehnoloģijas 5.-8. kl.

Z. Važa

   

15:05-15:45

   

Sporta spēles 6.-12. kl.

R. Feldmanis

 

19:15-20:35

 

19:15-20:35

 

Novuss 4.-12. kl.

R. Feldmanis

 

17:00-17:40

 

16:30-17:10

 

Florbols/ tautas bumba 2.-6.kl.

R.Feldmanis

 

15:45-16:25

   

15:00-16:20

Tautas bumba 2.-5.kl.

S. Pīlagere

14:15-15:35

       

Basketbols 6.-12.kl.

S. Pīlagere

 

15:50-17:10

     

Lego robotika 1. – 9.kl.

M. Laugale

   

15:00-16:20

   

Ceļu satiksmes drošības noteikumi, 4. kl.

R. Astrausks

   

08:00-08:40

14:15:15:25 (attālināti)

   

Robotika 5.-12.kl. (ESF projekts)

M. Laugale

       

14:15-16:15

Fizikas pulciņš (ESF projekts)

A. Māss

       

08:00-08:40

Jaunsargi

I. Lādēns

   

15:30-17:30

   
2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker