Priekules vidusskolas interešu izglītības nodarbību grafiks 2020./2021. m. g.

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

 

 

 

Interešu izglītības nodarbību grafiks 2020./2021.m.g.

 

N.p.k.

Nodarbības nosaukums/stundas

Vadītājs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

  1.  

Vokālais ansamblis 10.-12.kl

A. Hanzovska

   

16:00-19:00

(darbs attālināti)

   
  1.  

Ansamblis 6.-9.kl.

A. Šintlere

       

16:00-18:00

(darbs attālināti)

  1.  

Koris 2.-5.kl.

R. Bružika

08:00-08:40

(darbs attālināti)

08:00-08:40

(darbs attālināti)

     
  1.  

Folklora 3.-6.kl.

R. Oknere

 

14:00-15:20

3. klase

14:00-15:20

5. klase

   
  1.  

Debašu klubs 9.-12.kl.

Z. Strelēviča

   

16:00-17:20

(darbs attālināti)

08:00-08:40

(darbs attālināti)

 
  1.  

Skolas avīze SOLUTIONS 9.-12. kl.

Z. Strelēviča

 

08:00-08:40

(darbs attālināti)

08:00-08:40

(darbs attālināti)

17:00-17:40

(darbs attālināti)

 
  1.  

1.kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

12:40-13:20

       
  1.  

2. – 3.kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

13:35-14:15

2.klase

 

14:10-15:00

3.klase

   
  1.  

4.-5. kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

14:30-15:10

4. klase

 

15:15-15:55

5.klase

   
  1.  

6.-8. kl. deju kolektīvs

L. Sokolovska

15:30-16:10

6.klase

 

16:10-17:00

6.klase

   
  1.  

Vidusskolas tautisko deju kolektīvs

L. Sokolovska

16:00-18:40

(darbs attālināti)

16:00-18:00

(darbs attālināti)

     
  1.  

Floristika

G.Remese

15:00-16:20

5.klase

       
  1.  

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola

A. Rukute

   

08:00-08:40

(darbs attālināti)

 

08:00-08:40

(darbs attālināti)

  1.  

Mājturība un tehnoloģijas 5.-8. kl.

Z. Važa

   

15:05-15:45

5.klase

   
  1.  

Sporta spēles 6.-12. kl.

R. Feldmanis

 

19:15-20:35

(noteiktas klases)

 

19:15-20:35

(noteiktas klases)

 
  1.  

Novuss 4.-12. kl.

R. Feldmanis

 

17:00-17:40

(individuālais nodarbības)

 

16:30-17:10

(individuālais nodarbības)

 
  1.  

Florbols/ tautas bumba 2.-6.kl.

R.Feldmanis

 

15:45-16:25

(noteiktas klases)

   

15:00-16:20

(noteiktas klases)

  1.  

Tautas bumba 2.-5.kl.

S. Pīlagere

14:15-15:30

(noteiktas klases)

       
  1.  

Basketbols 6.-12.kl.

S. Pīlagere

 

15:50-17:10

6.klase

     
  1.  

Lego robotika 1. – 9.kl.

M. Laugale

   

15:00-16:30

2.klase

   
  1.  

Ceļu satiksmes drošības noteikumi, 4. kl.

R. Astrausks

   

08:00-08:40

14:15:15:25

(darbs attālināti)

   
  1.  

Robotika 5.-12.kl.  (ESF projekts)

M. Laugale

       

14:15-16:15

6.klase

  1.  

Fizikas pulciņš  (ESF projekts)

A. Māss

       

08:00-08:40

(darbs attālināti)

  1.  

Jaunsargi

I. Lādēns

   

15:30-17:30

(individuālas nodarbības)

   
2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker