Piedalāmies "Jaunatnes dialoga projektā"

21.01. Mūsu skolas  EP Vēstnieku skolas  jaunieši Anna Šiline, Anda Brauna, Baiba Birzniece un skolotāja Agita Rukute Rīgā ES Mājā mācījās saprast un izzināt Jaunatnes dialoga projektus. Šo projektu mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmēt diskusijas starp jauniešiem un lēmumpieņēmējiem, lai iegūtu rezultātus, kas ir noderīgi jaunatnes politikas veidošanā. Paldies par vērtīgiem padomiem un mācīšanos.
Projektu darbnīcā "Erasmus+: Jaunatne darbībā" "Jaunatnes dialoga projekts" vadīja neformālās izglītības mācību vadītājs Staņislavs Babins un JSPA Jaunatnes dialoga projektu koordinatore Madara Ērgle. Šīs darbnīcas mērķis bija iepazīties un veicināt Jaunatnes dialoga projektu izstrādni, iesniegšanu un realizāciju!
#mēsesamkopā

jaun

Priekules vidusskola piedalās “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” projektā

Programmas EPVS mērķis ir izveidot pastāvīgi augošu skolu, skolotāju un skolēnu tīklu, kas sadarbojas ar Eiropas Parlamentu,EP deputātiem un informācijas birojiem.

2017.gada oktobrī skolotāja Agita Rukute piedalījās šīs programmas apmācību seminārā un projekta īstenošana sākās arī pie mums.

Lasīt tālāk ...

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker