Mirkļu impulsi

Laiks -mirklis, bezgalība un mūsu esība tajā.

Apturēts noskaņu laiks var būt arī tavējais.

Priekules vidusskolā no 26.-30.09.ar zīmējumu izstādi ,veltītu dzejai, mūzikai, mākslai, iesākās Mirkļu impulsu pasākumu virkne.

Paldies skolotājai Zanei Deviņai un skolēniem:Elīnai Putniņai,Ērikai Anītei,Megijai Daukantei,Elīnai Rogai,Baibai Birzniecei,Zanei Binfeldei,Lindai Jaškus,Elizabetei Lendelei,Andai Braunai,Danatai Maškovai,Viktorijai Bīmanei,Rebekai Zīvertei,Laurai Magonei par atsaucību un piedalīšanos.

Paldies skolotājai Z.Siksnai par jaukām grāmatu izstādēm visa mēneša garumā.

Impulsu nedēļas izskaņā visus labos mirkļu kopā savēra skolotājas Agita Rukute, Agita Zuļģe ar savu audzināmo 11.klasi , 7.klases skolnieces Zane Binfelde un Jana Matule, kā arī skolotāja Toma Bokuma izpildītās dziesmas, ieskandējot starptautisko Eiropas mūzikas dienu un Skolotāju profesionālos svētkus.

Pasākuma izskaņā visus priecēja stilistes, vizāžistes,mūsu novadnieces Agneses Meļķes ,un viņas modeles -Amandas Lūses tērps “Roze”.

Paldies visiem, kas piedalījās un novērtēja šos mirkļus, kurus visi kopā savērām.

05.10.2016. MK Cilvēks un sabiedrība vadītāja Agita Rukute.