Skatuves runas konkurss

WhatsApp Image 2024-03-11 at 08.32.58

Priekules vidusskolā ir viena pavisam droša pazīme tam, ka tuvojas pavasaris,- skatuves runas konkurss. Arī šogad 29. februārī skolas zālē pulcējās tie 26 uzņēmīgie un drosmīgie bērni, kuri bija gatavi ar saviem priekšnesumiem ļaut uzburt klausītājiem dažādu autoru radīto pasauli. Dalībnieki patīkami pārsteidza ar savu talantu un drosmi uzstāties publikai.
Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja pieredzējusi žūrija- Liena Braže, Rita Ceriņa un Dzintra Sleže , kuras ļoti atzinīgi vērtēja tekstu izvēli un atbilstību katram runātājam, apbrīnoja gan konkursa dalībnieku, gan skolotāju, gan vecāku ieguldīto darbu.
Uz Dienvidkurzemes kārtu žūrija izvirzīja
1. klase - Ugne Šteina, Letīcija Oknere, Rēzija Ozoliņa
2. klases - Mārtiņš Pauls Tiškus
3. Klase - Katrīna Rubeze, Kima Zubkova
4. klase - Nikola Kalveniece, Eimija Džeriņa, Amanda Eidiņa
7. klase - Kristians Bubļausks
8. klase - Adrians Henrijs Timbars
9. klase - Santa Fromane
11. klase - Luīze Rozenberga, Daniela Zube
Milzīgs paldies skolotājām - Zanei Važai, Agnesei Razmai, Marikai Šeflerei, Lāsmai Skudiķei, Inesei Upītei un Agitai Zuļģei.
Lai veicas 21. un 22. martā!