"You+ " tīklošanās pasākums

WhatsApp Image 2024-03-04 at 10.21.48

Pagājušās nedēļas nogalē (29. 02. – 01.03.) mūsu skolas aktīvās līdzpārvaldes meitenes  - Baiba Bumbule, Gabriēla Leiļuna, Elīna Pole, Nellija Siksna un Emīlija Gailīte, devās uz iniciatīvas "You+ 6.0" tīklošanās pasākumu, kopā ar Liepājas Valsts ģimnāzija, Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola, Kalētu Mūzikas un mākslas pamatskola jauniešiem. "Tīklošanās" ietvaros ietilpa ekskursija Liepājas Valsts ģimnāzijā, kā arī iepazīšanās ar līdzpārvaldes aktīvo darbu.  Jaunieši iesaistījās dažādas diskusijās, ideju apmaiņās par sadarbības iespējām starp Dienvidkurzemes un Liepājas skolām. Jauniešiem bija lieliska iespēja nakti pavadīt pieczvaigžņu viesnīcā Promenade Hotel Liepaja un baudīt lielisku maltīti. Paldies You+ komandai par lielisko “tīklošanos”!