Lepojamies!

WhatsApp Image 2024-02-19 at 15.04.29

WhatsApp Image 2024-01-31 at 13.18.39

Priekules vidusskolas meiteņu florbola komanda izcīna 2.vietu Dienvidkurzemes skolu čempionātā. Komanda nospēlēja divas spēles, kur reizi tika spēlēts neizšķirti un uzvarēts, bet sliktākas vārtu attiecības dēļ tika iegūta 2.vieta Komandas sastāvs: Emīlija Gailīte(vārtsardze), Nikija Mikāle (kapteine), Elizabete Minka, Santa Fromane, Alise Pāvila, Dace Bērziņa, Margarita Tiškus, Madara Ozola.

Priecājamies arī par Priekules vidusskolas zēniem, kuri piedalījās Dienvidkurzemes skolu čempionātā florbolā un ieguva 3.vietu. Komandas sastāvs: Ralfs Beronts (vārtsargs), Kristers Daškēvičs (kapteinis), Ralfs Andersons, Ralfs Putniņš, Mārcis Krols, Ansis Kristofers Pāvils, Rūdolfs Rubezis, Matīss Bumbļausks, Timurs Adašs, Kristers Kadeģis.