“Dēmos. Uztrenē demokrātiju!”

demo

“Dēmos. Uztrenē demokrātiju!”

Jauniešu līdzdalības projekts.

Jau otro gadu rudens brīvlaikā netālu no Kuldīgas no 23.-28. oktobrim notika neformālas apmācības “Dēmos. Uztrenē demokrātiju!”, kas domātas 9.-12. klašu skolēniem.

Mūsu skolas 10.,11.klašu jaunieši aktīvi un lietderīgi pavadīja šo brīvlaiku.

17.novembrī Anna Ivanova/10.kl./ un Lauris Plinta /10.kl./ par nometnē iegūto pastāstīja 9. un 10.klašu jauniešiem.

Dzīve demokrātijā dod lielu brīvību un plašas iespējas, taču ir jāprot tās izmantot.

Jaunieši pievērsa uzmanību , ka ir trenējuši un lieliski attīstījuši noderīgas prasmes dzīvei demokrātijā, piemēram, sava viedokļa un interešu aizstāvēšanu, diskutēšanu, sadarbošanos un pašorganizēšanos.

Svarīga nozīme ir vēlēšanām-tajās noteikti jāpiedalās !Kā arī atzīmēja , ka ir iespēja satikt un iepazīt jaunus domubiedrus , kopīgi saplānot un noorganizēt kādu demokrātisku pasākumu.

Paldies “Europe Direct Kuldīga” par sadarbību.

EPVS projekta vadītāja Priekules vsk. A.Rukute.