Hakatonā piedalās Priekules vidusskolas 10. klases jaunieši

682a952d-3ccf-488b-a587-58da0f78f690

24.novembrī  Hakatonā “Skola skolēnam” jaunieši radīja idejas pārmaiņām skolās!
9.–12. klašu skolēni no visas Latvijas - Liepājā, Rīgā, Valmierā un Daugavpilī piedalās hakatonā, lai risinātu aktuālākos skolu izaicinājumus un radītu idejas skolēnu labsajūtas, pašizaugsmes un “zaļākas” skolas veicināšanai.
Dalībniekiem ir iespēja risināt vienu no trīs izvirzītajiem izaicinājumiem:
1. “Kāda skolas vide veicina manu izaugsmi?”;
2. “Kādai jābūt skolai, lai es justos emocionāli labi un pieņemts?”;
3. “Kā es varu palīdzēt skolai kļūt zaļākai?”.
Hakatons “Skola skolēnam” risinās divos posmos: Mini-hakatons 24. novembrī Liepājā, Rīgā, Valmierā un Daugavpilī un Top-hakatons 25. novembrī Rīgā un tiešsaistē. Skolēni piedalīsies komandu saliedēšanas aktivitātēs, veidos ideju prototipus un cīnīsies par iespēju iegūt vienu no četrām Mini-hakatona balvām 300 EUR vērtībā, kā arī hakatona galveno balvu 2000 EUR vērtībā.

Priekules jaunieši bija vieni no 11 komandām, kas startēja Liepāja Hakatonā.
Hakatonu “Skola skolēnam” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar biedrību "Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris" Eiropas Jaunatnes gada ietvaros, veidojot saikni ar Eiropas Komisijas iniciatīvām „Eiropa manā skolā” (EU in my School) un „Eiropa manā reģionā” (Europe in my Region). Hakatona norise tiek organizēta ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu.
10.kl. audzinātāja Agita Rukute.