Piedalāmies "Jaunatnes dialoga projektā"

21.01. Mūsu skolas  EP Vēstnieku skolas  jaunieši Anna Šiline, Anda Brauna, Baiba Birzniece un skolotāja Agita Rukute Rīgā ES Mājā mācījās saprast un izzināt Jaunatnes dialoga projektus. Šo projektu mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmēt diskusijas starp jauniešiem un lēmumpieņēmējiem, lai iegūtu rezultātus, kas ir noderīgi jaunatnes politikas veidošanā. Paldies par vērtīgiem padomiem un mācīšanos.
Projektu darbnīcā "Erasmus+: Jaunatne darbībā" "Jaunatnes dialoga projekts" vadīja neformālās izglītības mācību vadītājs Staņislavs Babins un JSPA Jaunatnes dialoga projektu koordinatore Madara Ērgle. Šīs darbnīcas mērķis bija iepazīties un veicināt Jaunatnes dialoga projektu izstrādni, iesniegšanu un realizāciju!
#mēsesamkopā

jaun