Olimpiskā diena 2013

Priekules vidusskolā
 “Olimpiskā diena 2013” šajā gadā notiks 27.septembrī.OD 13 vert LOK vert preview-212x300

“Olimpiskās dienas 2013” rīta vingrošanas komplektu (video un audio formātā) ir iespējams lejupielādēt LOK mājaslapā internetā www.olimpiade.lv, sadaļā “Olimpiskā diena 2013”.

Tikmēr 27.septembrī, plkst.10:00, rīta vingrojuma kompleksu tiešraidē pārraidīs radiostacija “StarFM” un televīzijas kanāls LTV7.

“Šogad pasākuma devīze Latvijā ir “Esam sportiska ģimene”. Ģimene ir tā, kas katram palīdz atrast pareizo ceļu ne tikai sportā, bet arī mācībās un dzīvē,” tā uzsver LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. “Ģimene ir tā, kas ierosina un motivē ar savu personisko piemēru nepagurt un neatslābt vājuma brīžos, līdzi just un priecāties par kārtējo sasniegumu. Sports nenozīmē tikai ambiciozu mērķu izvirzīšanu un to sasniegšanu Olimpiskajās spēlēs. Sports – tas ir kopā būšana un kopā jušana”.

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2013” norises vietās pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, zīmējumu un domrakstu konkursos, kā arī visi kopā izveidos un fotogrāfijās vai video iemūžinās iespaidus ar devīzi “Esam sportiska ģimene”.