Skolēnu domes pieredzes apmaiņas brauciens

DSC 0397

Ceturtdien, 20. aprīlī, mūsu skolēnu domes pārstāvji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Kuldīgas Centra vidusskolu, lai tur runātu par līdzpārvaldes darbu un ārpusstundu pasākumiem. Kuldīgas Centra vidusskolas skolotāja izrādīja mācību kabinetus un stāstīja par projektiem, kas tiks realizēti jau tuvākajā laikā, lai labiekārtotu skolu un tās apkārtni. Kuldīgas Centra vidusskolas skolēni iepazīstināja ar pasākumiem, kas notiek viņu skolā. Tieši ceturtdienā skolā norisinājās pasākums “ KCV Erudīts 2017”. Tika doti dažādi uzdevumi, kuros bija jāzina atbildes uz jautājumiem par notikumiem un atpazīstamiem cilvēkiem Latvijā, par skolu un Kuldīgu. Šajā pasākumā piedalījās arī mūsu skolas komanda (A.Ešenvalde, V.Daugina, M.Pļaviņš, K. Auzniece) un ieguva 1. vietu. 2. vietu ieguva jauktā komanda, kurā startēja mūsu skolas skolnieces I.Cimere un L.Cīrule un divas KCV 10. klases skolnieces. KCV līdzpārvalde katram pasākumam cenšas piesaistīt sponsorus, arī šim. 1. vietas ieguvējiem galvenā balva bija kauss (tā kā tas ir ceļojošais kauss, tad nākamgad noteikti jābrauc atkal) un tāpat kā 2. un 3. vietai - grāmata no grāmatnīcas “Zvaigzne ABC”, 10 eiro dāvanu karte picērijā, konditorejas izstrādājumi un medus no vietējiem uzņēmējiem. Šeit vietā der teiciens: “Ne vienmēr labi ir tur, kur mēs neesam.” Bija ļoti daudz lietu, ko varam salīdzināt ar mūsu skolu. Mums ir lielāka ēdamzāle un skolēnu domes sēdēm ir atvēlēta daudz plašāka telpa nekā Kuldīgas skolas skolēniem. Taču tur dienā ir 3 garie starpbrīži un tāpat kā mums pēdējā stunda beidzas 15:30, kas, mūsuprāt, ir ļoti pārdomāti, jo tajā laikā bērni var atpūsties. Tā vien likās, ka tie jaunieši, kuri strādā skolēnu domē, vada tikai pasākumus un mācībām laika nemaz nepaliek, jo, iepazīstinot mūs ar viņu daudzveidīgajiem pasākumiem, radās jautājums: “Bet kad Jūs mācāties un guļat?” Šis pieredzes apmaiņas brauciens bija noderīgs katram skolēnam, jo ieguvām jaunus draugus un pieredzi, tāpēc ar nepacietību gaidām nākamo tikšanās reizi.

Fotogrāfijas skatīt galerijā                                                                                          Līva un Vika, 10.klase