Priekules vidusskola aicina darbā informātikas skolotāju!

Publicēšanas datums

Untitled

Darba apraksts

Priekules vidusskola no 2020.gada 1. septembra aicina darbā informātikas skolotāju 7.klasē datorika (4 stundas nedēļā), 10.klasē programmēšana (3 stundas nedēļā), 11. klasē informātika (1 stunda nedēļā) uz nenoteiktu laiku. Samaksa par likmi (30 stundas) 850 EUR.

Prasības:

· Izglītība saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 569 no 11.09.2018. “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”

· Labas komunikatīvās prasmes

Pieteikšanās:

· CV sūtīt uz e - pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2020. gada 14. augustam

· Priekules vidusskolas adrese: Aizputes iela 1 ,Priekule, Priekules novads, LV - 3434

·  Kontaktpersona – Irina Tiesnese, tālrunis informācijai 26422655

2012.